• 12304074_1271279002897551_6047473820448846460_o.jpg
  • 13502983_1693700240893864_7298295629547279975_o2.jpg
  • Assoc_ 193.JPG
  • divchata.jpg
  • lidvnzubs.jpg
  • _MG_00872.jpg
  • _MG_01522.jpg
  • _MG_0169.jpg

Новини

 

Освітньо-професійна програма "Бізнес-адміністрування" у Львівський інститут Університету банківської справи тепер також акредитована!

Запрошуємо навчатись до нас!

118263646 1421743211369340 4163377403020624475 n

Весняний семестр 2020 року запам’ятався усім студентам, особливо тим, хто перебував за кордоном під час міжнародного обміну Erasmus+.

Боруцька Вікторія, студентка 5-го курсу спеціальності «Менеджмент» Львівського навчально-наукового інституту університету банківської справи про свій досвід:

«Як я потрапила у Познань?

Усвідомивши, що це мій останній рік навчання в університеті, я вирішила не втрачати можливість отримання знань та досвіду і подала заяву та необхідні документи на участь у міжнародному обміні на навчання у Польщі. Після цього розпочався відбір учасників на Ерасмус та співбесіда англійською мовою. Моїй радості не було меж, коли отримала запрошення від Познанського університету економіки та бізнесу, а вже через 3 місяці знайомилася з привітними організаторами з Erasmus Student Network (ESN), які підтримують розвиток студентських обмінів та допомагають студентам у налагодженні інтернаціональної комунікації. Я спілкувалася зі студентами різних країн і була щиро вдячна батькам за підтримку та вклад у мій розвиток, Львівському банківському інституту УБС - за можливість взяти участь у міжкультурному обміні, Польському університету економіки та бізнесу - за запрошення на неймовірну програму обміну, за викладачів, які поділилися своїми знаннями, та собі - за наполегливе вивчення англійської та польської.

Навчання. Спершу студенти мали можливість обрати будь-які курси, які проводяться англійською мовою в університеті економіки та бізнесу та створити власний розклад.

Цікаве спілкування, навчання в комфортних аудиторіях, командна робота, різні методи викладу предметів, відкриті викладачі Все це здавалося мрією, щасливим та очікуваним планом, який почав реалізовуватись… Проте, це тривало лише в перші 3 тижні, оскільки невдовзі і в Польщу завітав коронавірус. Польський уряд досить швидко зреагував на загрозливу ситуацію і швиденько розпорядився закрити усі освітні та розважальні заклади, кордони, будь-які міжнародні сполучення, рейси літаками та потягами, пізніше заклади харчування і навіть дійшло до закриття парків та майже повної ізоляції, за винятком життєво необхідних обставин та потреб, як вигул домашніх улюбленців та похід у магазин. Тому всі бажання подорожувати чи різноманітно проводити час з іноземними студентами «накрились мідним тазом», залишивши лише один вихід та спосіб комунікації – онлайн за допомогою відеоконференцій та чатів у програмах Zoom, Skype, Microsoft Teams, Google Meet та у Facebook. На деякий час зірвалися й заняття з деяких предметів, адже неочікуване дистанційне навчання стало викликом для деяких викладачів, які раніше не мали досвіду у використанні таких програм. Тому вони швидко створили свої методи та шляхи комунікації зі студентами, оскільки усі мають досвід роботи з власною онлайн платформою мудл університету економіки та бізнесу. Усі коментарі, завдання та більшість сповіщень викладачі створювали та приєднували на платформі мудл, а щодо способів виконання завдань: роботи в командах, в парах та індивідуально. Окрім формату подачі матеріалу у вигляді відео конференцій з презентаціями, викладачі додавали аудіолекції на дистанційну платформу, посилання на статті та відео, деякі навіть створювали власні відео на каналі в Youtube. Це дуже цікавий досвід для мене та спостереження, особливо в період епідемії - продовжувати розвиватися та відкривати нові способи взаємодії та навчання.

Вчились, гуляли, розважались, танцювали, відпочивали, спортували та карантинили. А конкретно щодо дистанційного навчання: гуглили, зумили, скайпали і Майкрософт-тімили і так, це все відбувалось онлайн. Мені дуже сподобалася робота в групах - спілкування у відеочаті та одночасне виконання завдання на гугл диску, зі спільним доступом. Такі методи зробили виконання нашого завдання максимально продуктивним та ефективним, адже всі зміни, які відбуваються в документі можна спостерігати у реальному часі. Рада, що мали можливість продовжувати спілкування онлайн зі студентами та організовувати спільні перегляди фільмів, чати, співпрацювати у групах, обговорюючи та виконуючи різні завдання.

Було дуже приємно під час приготування їжі на кухні гуртожитку дізнаватися нові рецептики та дегустувати їжу. Особливо в період ізоляції, походи на кухню для покращення кулінарних здібностей почастішали, проте адміністрація гуртожитку запровадила правило, що всі жителі мають носити маску, виходячи з кімнати. Тому у нас не залишалось часу, щоб нудьгувати, окрім цього, лекції, статті та література, разом із завданнями від викладачів, регулярно надходили на нашу платформу мудл. І майже з кожного предмету студенти об‘єднувались у невеликі групи, в яких велись активні дискусії, де підштовхували лінивих, заряджали мотивацією і ділилися ідеями, а також фідбеками від викладачів. Куди тут дінешся? Головне - мати інтернет та девайс: телефон/планшет/ноутбук.

Інфраструктура. Познань – місто, у якому не лише море кафешок, пабів та клубів, але й чудова природа: парки, алеї, озера, річки. Це місто приємне не лише для навчання та культурного досвіду, але й для відпочинку, релаксу, та насиченого розвагами життя, включно зі спортивним відпочинком: їзді на велосипедах, роликах чи простої пробіжки по рівних доріжках мого найулюбленішого парку – Цитаделі.

Команда ESN зробила все можливе, аби налагодити комунікацію між студентами та пришвидшити процес інтеграції, що було найважливішим на початках знайомства впродовж перших двох тижнів: екскурсії містом, гастрономічні подорожі та дегустації, паб кроул та різні ігри, квести катання на польських роликах «вротках». І хоча багато студентів встигли покинули Польщу перед оголошенням надзвичайної ситуації - пандемії, ми продовжили підтримувати зв‘язок. А зі студентами, які залишилися - мали змогу зустрітися на початку червня, організувати пікнік і навіть відвідати деякі міста Польщі.

Загалом я задоволена навчанням, спілкуванням зі студентами різних країн (я стала більш обізнаною в культурі інших народів, покращила знання іноземних мов) та досвідом, який здобула у Познані навіть в умовах епідемії коронавірусу, проживання в гуртожитку також було для мене челенджем, але цікавим. Суперечки, організація, вирішення дріб’язкових проблем, вміння домовлятися - це моменти нашого життя, які роблять його більш насиченим і змістовним, адже саме так ми отримуємо важливі уроки, дорослішаємо.

Єдине, за що шкодую - довелося скасувати деякі плани щодо подорожей у вільний від навчання час через пандемію. Однак, впродовж червня, студенти мали можливість знову об’єднатись і проводити час разом, подорожувати по польських містах, готувати пікнік, грати в настільні ігри, волейбол та отримувати задоволення від спілкування вживу…

З початком літа стає все більш відчутно, як життя у Польщі знову оживає, а сесія вже завершила перевірку знань наполегливого і плідного навчання студентів, ерасмусівці прощаються і поступово покидають чудове місто Познань, забираючи з собою безцінний досвід, неймовірні емоції, спогади незабутніх моментів та знайомств, контакти нових друзів із-за кордону.»

Боруцька Вікторія

 

IMG 5626

 

В Львівський інститут Університету банківської справи відбулося підсумкове засідання стипендіальної комісії, де був затверджений новий реєстр на призначення стипендій.
За результатами ІІ семестру 2019-2020 н.р. з 412 студентів Львівського інституту 74 студенти отримуватимуть академічну стипендію. 14 із них будуть мати підвищену стипендію протягом наступного півріччя.
Також стипендіальна комісія шляхом таємного голосування визначала, хто із двох студентів однакових спеціальностей і курсів та з однаковою кількістю балів буде отримувати стипендію в наступному навчальному семестрі. Оскільки середній бал однаковий до уваги бралася громадська та наукова робота, характеристики кураторів груп, а також своєчасне подання документів.
За рішенням комісії стипендію в наступному році отримає Vitalik Rudkevych та Anna Stephanyshyn.
Дякуємо усім студентам за активність і бажаємо плідних успіхів надалі.
 
15698337 101586223677814 7654957258863173331 n 29425491 1523599761071061 8823156825518280835 n
 
 
Чим живе сьогодні Львівський інститут Університету банківської справи: працює з потенційними роботодавцями OTP Bank Vitaliy ServatyakOksana Nadopta для цікавішого та актуального навчання студентів та підвищення професійного рівня викладачів
ЛІ УБС, в особі директора Інституту Ірина Жеребило, безперечно, також приймає вітання від партнерів з нагоди 80-ї річниці.
Тут формується банківська еліта!
 
107075170 730603461008360 5013358419495618823 n

 

30 червня 2020 року відбулося підсумкове дистанційне засідання Кафедра фінансів, банківської справи і страхування ЛІ ДВНЗ УБС.
Обговорили актуальні питання роботи кафедри, зокрема заступником завідувача кафедри к.е.н., доцентом Сідельник О.П. та деканом факультету к.е.н., доцентом Голуб Г.Г. було проаналізовано результати екзаменаційної сесії та результати роботу ЕК по прийому кваліфікаційного екзамену.
Також завідувачем кафедри д. е. н., професором Пшиком Б.І. узагальнено звіт про результати роботи кафедри щодо виконання індивідуального плану викладачами за 2019-2020 н.р., а к.е.н., доценти Фостяк В.В., Галайко Н.Р. та Руденко З.М. розповіли про основні здобутки кафедри за напрями науки, профорієнтації та виховної роботи.
Наостанок завідувач кафедри Пшик Б.І. подякував всім працівникам за спільну та плідну працю і побажав гарного відпочинку!
Цей навчальний рік нас змінив та зробив усіх кращими!
Зростаємо разом із Львівський інститут Університету банківської справи!
 
106507431 1618391884989698 5692594666950633557 o 106909685 1618391988323021 681938907203967810 o