Сьогодні рівно місяць, як Львівський інститут Університету банківської справи перебуває на карантинному режимі. За цей період ми довели собі та усім іншим, що наш заклад готовий до різноманітних викликів, в тому числі і таких.

Ми змогли створити безпечне середовище в стінах нашого навчального закладу. Гуртожитки та навчальні корпуси забезпечені антисептичними засобами, а студенти та працівники — рукавичками і багаторазовими масками.
Наші іноземні студенти, які не змогли повернутися додому, безпечно себе почувають у гуртожитку, який для них вже став другим домом.

Всі навчальні процеси здійснюються безперебійно з допомогою інноваційних платформ та систем. Для цього використовуються менеджери (Viber, Telegram), платформа Moodle, проводяться відео-конференції за допомогою Zoom та BigBlueButton, застосовуються електронні пошти та інші інструменти на сервісі Gmail. На платформі Moodle запущено опитування стосовно якості навчання, а для студентів у яких виникають запитання/уточнення/проблеми розроблено інфографіку для забезпечення якісних комунікацій та швидкого реагування.

За період карантину було проведено online збори трудового колективу, вчену раду, конференцію трудового колективу, навчально-методичну та навчально-наукову ради, 5 директоратів, 7 ректоратів.
Було проведено самоаналіз навчально-педагогічних працівників.
Для нас важливо, щоб усі процеси в навчальному закладі функціонували і він далі продовжував розвиватися та удосконалюватися.

Успішно була проведена online - конференція аспірантів та молодих вчених.

Незважаючи на карантин, стіни навчального закладу прикрашені до прийдешніх свят, а працівники закладу підвозять своїх колег на роботу задля забезпечення життєдіяльності закладу. Також у нас вчасно виплачуються заробітні плати та стипендії.

Будучи на дистанційному режимі, ми не втрачаємо ентузіазму. Викладачі діляться корисними порадами та лайфхаками для того, щоб в умовах паніки та економічних викликів ми могли безпечно себе почувати. Студенти та випускники запустити різні мотиваційні, просвітницькі челенджі.

Карантин – це прекрасна можливість зайнятися саморозвитком. Львівський інститут Університету банківської справи скористався можливістю, яку надала платформа Coursera та отримав доступ для своїх студентів до великої кількості курсів. Також наші студенти активно проходять курси на платформі Prometheus.

За цей час усі змогли усвідомити важливість нашого Львівський інститут Університету банківської справи для кожного з нас. Ми скучили одні за одними і з нетерпінням чекаємо зустрічі.

Дотримуємося правил карантинного режиму та зовсім скоро зможемо зустрітися у широких коридорах нашого закладу.

Залишаємося вдома! Навчаємося вдома! Розвиваємося вдома!

Коричневий Вінтажний Фотоколаж Публікація для Facebook