• 12304074_1271279002897551_6047473820448846460_o.jpg
  • 13502983_1693700240893864_7298295629547279975_o2.jpg
  • Assoc_ 193.JPG
  • divchata.jpg
  • lidvnzubs.jpg
  • _MG_00872.jpg
  • _MG_01522.jpg
  • _MG_0169.jpg

Новини

 

Унікальна можливість знайти свою першу роботу - участь у ярмарку вакансій, який відбувся в онлайн режимі 24 листопада в нашому Університеті.
Свої вакансії пропонували такі компанії, як «Ernst & Young», «PwC», «KPMG», «Nestle NBS», «Nexia DK», Банк АТ «Ощадбанк» АТ «ПриватБанк», АТ «Львів».
Загалом, у Ярмарку взяли участь 62 особи.
Роботодавці розповідали про свої компанії та про можливості зробити в них гарну кар'єру, студенти задавали питання, діалог був доволі жвавим і результативним. Напередодні заходу всі охочі знайти свою першу роботу студенти надіслали свої резюме організаторам заходу.
Провідний фахівець сектору з роботи з роботодавцями Любов Кужій зазначила, що компанія PwC відмітила резюме Анни Прокопець, Катерини Розгонюк, Тетяни Лошакової, Романа Демка, Тараас Самуїла. Студентам передадуть подарунки від компанії.
Компанія «Nexia DK» відмітила резюме Віти Майстренко.
Але, звісно, найвищу оцінку заходу дали студенти!
Тетяна Сологуб, 306-СЗ зазначає: “Як на мене, Ярмарок Вакансій цього року пройшов дуже цікаво і інформативно. Сподобалось те, що кожний представник мав регламентований час на презентацію своєї вакансії. Класно, що доповідачі взаємодіяли з студентами, надавали чіткі та конкретні відповіді на поставлені запитання”.
Соломія Качмар, 302-ФБ написала в своєму відгуку: “Приєднавшись до конференції з приводу Ярмарку вакансій, я отримала заряд мотивації до руху вперед, отримана інформація від роботодавців внесла ясність щодо моментів, які до цього були незрозумілими.
Вісім компаній, велика кількість цікавих фактів і корисних нюансів, бажання співпрацювати зі студентами-випускниками і, що найбільше потішило, зі студентами, які ще навчаються:).
Всі отримані деталі щодо подальшої співпраці , нові можливості і бажання спробувати себе в котрійсь із цих компаній — це те, що студенти отримали від ярмарку, принаймні я - точно.
Вдячна керівництву нашого університету за те, що створює подібні заходи, залучає до цікавих тренінгів і намагається зробити навіть в умовах карантину якнайкраще!
 
Зображення може містити: текст

 

Університет банківської справи залучає до читання лекцій і цікавих практичних курсів гостьових лекторів - фахівців фінансово-кредитної сфери.
Що це дає студентам? Розуміння потреб бізнесу і те, як саме застосовувати теоретичні знання на практиці. Це підвищує рівень компетентності здобувачів освіти і їхні конкурентні переваги. А лектори можуть поділитися своїми знаннями і досвідом - адже в них вже відмінно відбалансовані отримані теоретичні знання з випробуванням цих знань “у полях”.
В рамках такої співпраці директор департаменту маркетингу Кредобанку Андрій Мельник 23 листопада читав он-лайн лекцію для студентів “Створюємо бізнес моделі".
Про що ж розповів фахівець?
У лекції йшлося про канву бізнес моделі (сегментація клієнтів, ціннісна пропозиція, канали, відносини з клієнтами, потоки доходів, ключові ресурси, ключові види діяльності, ключові партнерства, структура витрат, потоки доходів). Також розглянули шаблони бізнес моделей, методи розробки бізнес моделей. Зупинився фахівець і на тім, як зробити оцінку середовища і бізнес моделі та на процесі її розробки.
Як зазначила куратор проекту завідувач кафедри менеджменту та соціального забезпечення Наталія Шегинська, це перші лекції такого плану і в Університеті й надалі залучатимуть Андрія для викладання в рамках курсу “Маркетинг”.
 
Зображення може містити: 1 особа, текст «фахівці аляться знаннями онлайн лекцй для студентв створюемо бзнес модели андрий мельник директор департаменту маркетингу KredoBank KredoBank»

 

Світ дуже змінився за останній час. Тож науковці ретельно вивчають нові умови роботи банківської системи, які впливають на прибутковість банківського бізнесу. Перехід банків на цифрові технології, вплив пандемії на розвиток нових інноваційних процесів у банках, співпраця банків з фінтехкомпаніями - актуальна тематика сьогодення.
Саме на ній акцентували увагу учасники - провідні економісти Білорусії, Казахстану, Естонії та Узбекистану - XIV Міжнародної науково-практичної конференції «Розвиток банківських систем світу в умовах глобалізації фінансових ринків», яку ініціювали і провели в Черкаському навчально-науковому інституті Університету банківської справи сьогодні, 19 листопада.
Звісно, конференція відбулася в онлайн-режимі. Але це не вплинуло на якість і жвавість дискусії.
Кафедра фінансового консалтингу та банківництва

 

Св. Єфрем Сирійський казав: «Як від дощу зростає насіння, так від Служби Божої укріплюється душа в чеснотах».
20 листопада викладачі і студенти вшанували покровительку нашого навчального закладу Святу Йосафату Гордашевську, духовно звернувшись до Святої словами молитов, просячи покровительку про сприяння та покров.
Молебен провів отець Богдан Кулик.
 

 

Вокальна формація “Аверс” Університету банківської справи (керівник – Мар’яна Ометюх) підтвердила звання народної!
Упродовж понад десятиліття своєї діяльності “Аверс” бере активну участь у культурно-мистецькому житті Львова, міжнародних фестивалях, концертах не тільки в Україні, а й за її межами - у сусідніх Білорусі та Польщі, теплій Туреччині та казковій Греції. І навіть гастролює Україною, дарує свою пісенну творчість військовим.
У колекції колективу багато українських народних та обрядових пісень, а також пісень сучасних композиторів. Жодна свято Університету не обходиться без золотих голосів формації, а всі зимові свята та особливо Різдво стають дійсно надзвичайно особливими під мелодійний спів цього гурту. Дякуємо тобі “Аверсе” за творчість і прагнення зростати і вдосконалюватися! Вітаємо!
 
фівапр