Акція “Миколай для всіх”! Бери участь, твори добро!

Студентство Університету банківської справи організовує акцію "Миколай для всіх!".
Акція відбуватиметься в три етапи:
І етап - збір лотів для онлайн-аукціону. Волонтери, зголошуйтеся - будь-яка ваша послуга, виріб своїми руками, творчий доробок можуть послужити гарній справі та допомоги тим, хто чекає на свого Миколая.
ІІ етап - Проведення онлайн-аукціону. Кошти акумулюватимуть для залучення в наступному, зпключному етапі.
ІІІ етап - Миколай вирушить дорогу до геріатричного пансіонату (вул. Медової Печери, 71, та в родини, де на утриманні перебувають невиліковні дітки. Проект реалізуватиметься з перевіреним і надійним благодійним фондом "Даймо Надію" та Благодійним проектом "Старість НА радість".
Отож, ми стартуємо! Збір лотів для аукціону розпочато! Приєднуйся і дій! Допомагати просто, якщо ти цього прагнеш! Стеж за стрічкою, будь у курсі!
Контактні особи:
Голова Студентської Ради УБС - Катерина Розгонюк, тел. 0687097762
Голова Студентської Ради Інституту соціально економічних відносин - Ілона Якимець, тел. 0951887976

Зміни починаються із зміни кожного із нас. Знання роблять нас дієвими та активними.

Знаємо дієві знання і хочемо поділитися з Вами.
Університет банківської справи та @IQholding набір на навчання в рамках проекту «Школа громадського лідера».
До участі в Школі запрошуються:
- студенти, активна молодь,
- громадяни, які мають ідеї та прагнуть змін в державі,
- голови ОСББ,
- представники навчальних закладів,
- всіх небайдужих громадян(-ок), які готові розпочати роботу зі створення ІГС у своїй громаді, які прагнуть її об’єднання та шукають можливості контролювати владу в своєму місті, впливати на її рішення, реалізовувати нові проекти у своїх громадах.
ПІД ЧАС НАВЧАННЯ В ШКОЛІ ВИ ДІЗНАЄТЕСЬ:
 що таке громадська організація (ГО)? Для чого вона потрібна? Які переваги ГО надає для розвитку Ваших ідей?
 етапи створення ГО;
  «підводні камені» і на що треба звернути особливу увагу при створенні та реєстрації громадської організації;
 усі розділи статуту ГО - це дозволить Вам сформувати Вашу ключову мету, місію та візію організації, а також всебічні напрями її функціонування;
послідовно заповнимо усі документи для реєстрації ГО в державному реєстраторі;
як ведеться проєктна діяльність ГО та з яких джерел отримати фінансування;
 які існують форми взаємодії ІГС з органами державної влади (органами місцевого самоврядування).
По закінченні навчання в Школі, кожен учасник:
- 100% ПРАКТИЧНО напише статут по своїй ідеї для ГО;
- сформує усі супровідні документи для її повної реєстрації згідно законодавства України у всіх необхідних органах державної влади.
Програма Школи передбачає 4 модульні заняття.
Модуль 1. Інститути громадського суспільства та їх види
Модуль 2. Етапи створення ГО. Формування документів.
Модуль 3. Механізми взаємодії ІГС та органів державної влади (місцевого самоврядування)
Модуль 4. Фандрайзинг та проєктна діяльність ГО.
Вартість навчання у Школі громадського активіста 800 грн. офлайн в приміщенні @IQholding (м. Львів, пр. Шевченка 9) з дотриманням всіх карантинних обмежень.
Для участі в проєкті, просимо заповнену анкету і надіслати до 6 грудня 2020 р.
Відбір учасників за результатами заявок до 7 грудня 2020.
Початок навчання 9 грудня 2020р.
Оплата за навчання за реквізитами :
Одержувач : Університет Банківської справи
Код ЄДРПОУ: 34716922
Банк : ДКСУ Подільського району у м. Київ
Рахунок. UA 1482 0172 0313 2510 0220 1092 072
МФО Банку 820 172
Призначення платежу : ПІБ слухача, участь в проекті "Школа громадського лідера ".
Зарахування на курс здійснюється при повній оплаті курсу під час заповнення анкети.
Слухачі Школи, що успішно засвоїли навчальний курс та були присутніми на всіх заняттях, отримають сертифікати.
За детальною інформацією прошу звертатись 0974434264 - Ярина Танчак,начальник відділу фандрайзингу УБС, к.е.н.,доцент кафедри фінансового консалтингу та банківництва
Заповнюй форму для реєстрації:

Увага! Увага!
19 листопада 2020 року Університет банківської справи проводить ХIV Міжнародну науково-практичну конференцію «РОЗВИТОК БАНКІВСЬКИХ СИСТЕМ СВІТУ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ ФІНАНСОВИХ РИНКІВ».
У рамках науково-практичної конференції відбудеться панельна
дискусія на тему «Банківські системи країн світу: забезпечення стійкого розвитку, модернізація інфраструктури, фінансові технології та цифрові рішення», як відкрите обговорення та обмін думками між учасниками конференції та запрошеними експертами.
До участі у конференції запрошуються науковці, представники
фінансово-кредитних установ, підприємств, докторанти, аспіранти, здобувачі вищої освіти та всі зацікавлені особи.

Немає опису світлини.

До 22 листопада надішли своє резюме на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. і бери участь у конкурсі резюме! Найкращі резюме будуть подані на розгляд компаніям-учасникам заходу.

24 листопада 2020 року о 15-00 в онлайн режимі Університет банківської справи проводить щорічний Ярмарок вакансій.
У Ярмарку візьмуть участь вісім потужних компаній, які представлять реальні вакансії. Серед них: Компанія «PricewaterhouseCoopers», Компанія «Nestle NBS» та АТ АКБ «Львів».
Найкращі резюме будуть подані на розгляд компаніям-учасникам заходу.
Не прогав свій реальний шанс потрапити на співбесіду!
Тема: Ярмарка вакансій_Університету банківської справи
Час: 24 листопада 2020 15:00 Київ
Ідентифікатор конференції: 709 216 2662
Код доступу: 067746
Слідкуй за подією і стрічкою обговорення в ній, щоб нічого не пропустити! Удачі!

Зображення може містити: текст

20 листопада о 12 годині відбудеться традиційний молебен до покровительки нашого навчального закладу Святої Йосафати Гордашевської.
Приходьте вшанувати блаженну сестру Йосафату та помолитися до її ікони у “Простір розквітлих надій”, що на вул. Жовківській, 53.

Зображення може містити: 1 особа, текст