• 12304074_1271279002897551_6047473820448846460_o.jpg
  • 13502983_1693700240893864_7298295629547279975_o2.jpg
  • Assoc_ 193.JPG
  • divchata.jpg
  • lidvnzubs.jpg
  • _MG_00872.jpg
  • _MG_01522.jpg
  • _MG_0169.jpg

Привітання

 

Наші найкращі, найкреативніші, найактивніші, найрозумніші та найпозитивніші студенти Університету банківської справи! Вітаю вас зі святом - Міжнародним днем студента!
По-доброму заздрю вам у цей день, бо ви зараз проживаєте найкращі, найцікавіші роки свого життя. Попри це, в Університеті ви здобуваєте обраний фах, аби бути професіоналами.
Бажаю вам завзяття, цілеспрямованості, широких можливостей, азарту і виваженого вміння ризикувати, щоб всі професійні та особисті вершини в вашому житті були скорені!
Будьте щасливими, здоровими і допитливими, будьте добрими і милосердними - і вам життя у залікові книжки поставить найвищі бали!
Щиро Ваша, Ректор Університету банківської справи
Анжела КУЗНЄЦОВА.
 
Зображення може містити: 1 особа, текст «ректор убс анжела кузнецова ///////// BITAю 3 днем студентв! The student's day»
 
 
Нещодавно з нагоди Всесвітнього Дня науки ми писали про наукові здобутки Університету, а сьогодні ще одна гарна новина - викладачу кафедри облікових технологій та оподаткування нашого вишу Оксані Петрівні Кундрі-Висоцькій присвоєно звання професора, про що свідчить спеціальний атестат! нашого вишу Оксані Петрівні Кундрі-Висоцькій присвоєно звання професора, про що свідчить спеціальний атестат!
Колеги з кафедри, де впродовж багатьох років працює вже тепер професор, зазначають, що своєю невтомною працею, наполегливістю, розважливістю Оксана Петрівна впевнено крокує до досягнення своїх мрій і зичать їй не зупинятись на досягнутому, успіхів, здоров’я та творчого натхнення! До привітань, звичайно ж, приєднується весь колектив Університету! Вітаємо!
 
Зображення може містити: 3 особи, люди стоять
 
 

 

Упродовж 80-річної діяльності наш виш готує бухгалтерів!
Тож щиро вітаємо всіх наших випускників, що здобували фах бухгалтера та обліковця в нашому навчальному закладі, із Міжнародним Днем бухгалтера!
Зичимо мільйон щирих усмішок, тисячі радісних моментів, сотні щасливих шансів та десятки перспективних проектів! В активах життя - затишного дому, міцної родини, постійного обороту капіталу, стабільних доходів та засобів на реалізацію мрій!
Завжди ваш
Університет банківської справи. 80 років успіху. Виш, сучасний у будь-які часи.
 
Зображення може містити: одна або кілька осіб та текст

 

 

Університет банківської справи щиро вітає польських партнерів з Днем Незалежності Польщі!
Студентки університету Дарія Кузьменко (206 Сз), Яна Мірошниченко (206 Сз) та Анастасія Ребій (206 Сз) підготували відеозвернення з нагоди визначної дати від імені науково-педагогічного колективу і студентства Університету.
Упродовж багатьох років процвітає дружня співпраця Університету з польськими колегами і патнерами з:
Cracow University of Economics
Wrocław University of Economics and Business
Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna Im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu
Poznan University of Economics and Business
Poznan University of Technology
The John Paul II Catholic University of Lublin
University of Economics in Katowice
Old Polish University
ROD PKO BP SA in Lublin
ROD PKO BP SA in Poznan
І це не просто перелік партнерських закладів. Це роки творчої праці, пошуку та обміну думками, студентських обмінів і семестрових навчань, це використані і нові можливості, це спільні науково-пошукові проекти, а також спільне бачення розвитку вищої освіти дружніх країн.
 

 

Ніхто і ніколи не постукає до вас у двері і не дасть вам грошей просто так - ви повинні їх заробити. А заробивши, - правильно заощадити і примножити. Ми НАВЧИМО Вас ЯК!
Вітаємо зі Всесвітнім Днем заощаджень!
Завжди ваш
Університет банківської справи.
80 років успіху.
 
Немає опису світлини.