Львівський інститут відзначив своє 75-ліття

Двадцятого травня ЛІБС відзначав свій ювілей. У його рамках – святковий молебень у гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, урочисте засідання вченої ради Університету банківської справи НБУ, майстер-класи для студентів інституту провели успішні випускники, день завершився Урочистою академією.
Дуже приємно, що на урочистості завітали поважні гості – успішні випускники навчального закладу, численні закордонні делегації і гості з усіх куточків України, очільники майже всіх обласних управлінь НБУ і, звичайно, делегації навчальних закладів Університету. Не оминули свято й представники влади міста.

Так, історія Львівського інституту – це історія сміливих ідей, експериментів, пошуку нових рішень, дбайливе ставлення до надбань попередніх поколінь. Саме на цьому наголосив директор інституту Миколи Вознюка. Директор окреслив віхи зростання, зародження епохальних змін, утвердження і плекання традицій, інноваційне стратегічне мислення і динамічний розвиток вишу з далекого ХІХ століття до сьогодення, в якому інститут – частина Університету банківської справи, провідний фінансовий ВНЗ Західної України, кількість випускників якого сягає 50 тисяч осіб. І зараз ЛІБС розпочинає новий старт розвитку нашого Університету як автономного вишу у складі Міністерства освіти і науки.
«Ми стали Університетом, об’єдналися, і нині готові прийняти нові правила освітнього законодавства, боротися за лідерство в нових умовах. Нас очікує непросте випробування на зрілість. Попереду – вдосконалення, пошук, нові напрацювання. І наше завдання – довести, що ми – найкращі і готуємо фахівців, яким під силу стати рушієм змін в економіці та освіті, – зазначила ректор Університету Тамара Смовженко. – Я впевнена, що ми досягнемо мети, бо маємо потенціал, досвід і найголовніше – характер переможця! Наша мета незмінна – увійти до переліку топ університетів світу, перетворитись на потужний науково-дослідний освітній заклад, стати осередком соціального життя України, що гуртує фінансистів, економістів та освітян!»
Добрі і щирі слова, численні подарунки і слова вдячності стали обрамленням для гарного і світлого дня – відзначення 75-ї весни ЛІБСу і Дня банківських працівників, який з’явився в календарі святкових дат України завдяки творчій і наполегливій науково-пошуковій роботі цілої когорти науково-педагогічних працівників ЛІБСу.

Святковий молебень

Вчена рада