Від імені членів Правління Національного банку України та від себе особисто щиро вітаю весь колектив Львівського інституту банківської справи Національного банку України (м. Київ) з ювілейною 75-ю річницею від дня його заснування.

За цими швидкоплинними роками криється нелегкий шлях утвердження своїх принципів, пошуків і звершень, зростання та примноження здобутків у підготовці висококваліфікованих кадрів для рідної України.

З 1940 року ваш заклад розпочав освітню роботу як Львівський фінансово-кредитний технікум. Сьогодні він один із лідерів серед українських вишів за напрямом «Економіка, фінанси, управління, підприємництво», має славну історію, великі традиції та непересічні здобутки, здійснює значний вплив на кадровий, інтелектуальний, науково-технічний та економічний розвиток країни.

Інститут крокує в ногу з часом – відкриваються нові спеціальності, опановуються нові дисципліни та наукові цілі, випускаються висококласні фахівці для практичної роботи в грошово-кредитній та фінансовій сферах економіки України.

Система безперервної підготовки науково-педагогічних кадрів сприяє передачі досвіду між поколіннями вчених та викладачів.

Міжнародна діяльність вашого закладу у співпраці з іноземними партнерами розкриває нові горизонти в освіті, які надають нового імпульсу інноваційному розвиткові інституту, сприяють утвердженню авторитету Львова як справжнього центру сучасної наукової думки.

У цей святковий день бажаю всім вам, дорогі колеги, молодості душі, твердості духу, нестримності у науковому пошуку, далекоглядності у задумах, нових звершень і перемог.

Хай у Вашому колективі завжди панує злагода, взаєморозуміння і творча атмосфера.

Неусипної Божої опіки над вами і вашою аlmа mаtеr на многая-многая літа!

Vіvаt асаdemi, vivat professores!

Директор Департаменту персоналу Р.М. Борисенко

Шановний Миколо Андрійовичу!

Колектив Харківського інституту банківської справи УБС НБУ щиро вітає Вас і весь професорсько-викладацький і студентський колективи Львівського інституту банківської справи з 75-річчям!

ЛІБС – не просто унікальний вищий навчальний заклад, який отримав високе визнання в галузі вітчизняного банківництва. Це потужний сучасний науково-культурний центр підготовки фахівців нової формації, здатних успішно працювати і розвивати економіку держави! За понад сім десятиріч Львівський інститут зробив вагомий внесок у розбудову банківської галузі в Україні і виховав плеяду талановитих фахівців, які прославляють професію банкіра.

Від усього нашого колективу прийміть слова подяки за самовіддану працю викладачів і співробітників ЛІБС!

Бажаємо Вам успіхів у подальшому розвитку, й надалі примножувати добрі традиції інституту, благополуччя і процвітання, миру та добра! З ювілеем!

Олександр ТРИДІД,

директор ХІБС УБС НБУ

Шановні колеги, друзі!

Щиросердечно вітаємо славний колектив Львівського інституту банківської справи з ювілейною датою – 75-річчям з дня заснування навчального закладу!

То були важкі роки становлення і розвитку, роки напруженої, насиченої подіями праці багатьох людей. За цим святом стоять досвід і професійна майстерність багатьох поколінь викладачів, наполеглива праця студентів до оволодіння фаховими знаннями, непомітна, але така потрібна повсякденна робота всіх підрозділів, які забезпечують навчальний процес. Саме цими спільними зусиллями, спільними цілями і прагненнями визначають вагомість і цінність нинішнього свята.

Висловлюємо всім вам сердечну вдячність за невтомну працю, особливо науково-педагогічним працівникам, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за неоціненний внесок у важливу справу – якісну підготовку майбутніх фахівців фінансово-кредитної сфери.

Ювілейне свято – час світлих спогадів, час зміцнення зв’язку поколінь, час окреслення перспектив розвитку.

Ми відзначаємо ваше свято у важливий час для нашої Батьківщини, яка переживає складні випробування в боротьбі за нове вільне і гідне життя. Важливий час також переживає нині і вища освіти, яка кардинально змінюється, модернізується у своєму прагненні інтеграції до Європейського простору. Нові виклики ставлять перед нами завдання, потребують відповідальних і рішучих дій. Але ми переконані: здобутки і традиції Львівського інституту банківської справи протягом багатьох десятиліть, його ділова репутація і визнання стануть запорукою його подальшого успіху, а досвідчений висококваліфікований кадровий потенціал здатний виконати найскладніші завдання.

Бажаємо вам творчої наснаги й успіхів на теренах подальшої розбудови української науки і освіти!

Нехай не залишають вас і ваші добрі справи надійні партнери і вірні друзі!

Щиро бажаю вам професійних успіхів, упевненості в майбутньому, нових творчих досягнень і перемог.

Від імені колективу

Черкаського інституту банківської справи