• lviv_inst_ubs.jpg

Cтажування українських студентів в університетах Канади

Студенти 3-го курсу різних наукових дисциплін – від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук запрошуються взяти  участь у програмі Сanada's Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine.

Програма Mitacs Globalink Research Internship – це міжнародна ініціатива для іноземних студентів з Австралії, Бразилії, Китаю, Франції, Індії, Німеччини, Мексики, Саудівської Аравії, Тунісу та України для дослідницького стажування в Канаді. Щороку з травня до вересня учасники, що пройшли відбір, беруть участь у 12-тижневому дослідницькому стажуванні під керівництвом канадських викладачів університетів з різних наукових дисциплін.

Програма стажування на сьогодні доступна в більш ніж 60-ти університетах Канади (повний список можна переглянути за посиланням, у розділі “Student Information”). Випускники програми Globalink Research Internship, що зацікавлені повернутися до Канади, щоб навчатися там у магістратурі, мають право на отримання стипендії Globalink Graduate Fellowship.

Програма передбачає:

• роботу над спільним проектом із професором канадського університету (відповідно до ваших інтересів, навичок та попереднього досвіду);
  • переліт до Канади;
  • трансфер з аеропорту до місця вашого проживання;
  • стипендію на житло, харчування та проживання;
  • медичне страхування;
  • зарахування до канадського університету на період стажування;
  • підтримку студентів-менторів на кампусі канадського університету;
  • можливість відвідування заходів, воркшопів, семінарів із професійного розвитку;
  • сертифікат, що підтвержує проходження програми Globalink Research Internship.

Для участі у програмі Globalink Research Internship студенти треба подати такі документи:

1. Онлайн-заявка на участь у програмі.
  2. СV з описом наукових інтересів (шаблон).
  3. Листа-рекомендацію від професора чи наукового керівника з описом досвіду досліджень та наукових інтересів (інструкція).
  4. Виписку з оцінками від університету (підтвердження рівня середнього академічного балу вище 80%).

Важливо! Іспит з англіської чи французької мови не потрібно проходити! Рівень володіння мовою визначає професор з Канади під час Skype-інтерв’ю.

​Кінцевий термін подання – 18 вересня 2017р.

Приєднуйтесь до спільноти у FB: https://www.facebook.com/MitacsUA

Є запитання?

Постав їх координатору:

Опитування

Запитання для абітурієнтів: " Яка з перелічених спеціальностей Вас найбільше цікавить ? "

Фінанси і кредит - 42.6%
Облік і аудит - 23.6%
Економічна кібернетика - 16.7%
Управління персоналом - 17.1%

September 2017
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.