• 12304074_1271279002897551_6047473820448846460_o.jpg
  • Assoc_ 193.JPG
  • divchata.jpg
  • lidvnzubs.jpg
  • lviv_inst_ubs.jpg
  • _MG_0169.jpg

Актив груп  факультету фінансів, економіки та обліку 2017-2018 н.р.

IMG 1854 Староста факультету

фінансів та управління

Сушінець Василь Петрович

Ел.пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ruda Заступник старости факультету

фінансів та управління

Руда Олеся Михайлівна

Ел.пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 


з/п
Група Староста
1 Задарко Анна Вікторівна 102-ФБ
Макайа Дебора Самба 108-ФБі
Боруцька Марія Василівна 201-ФБс
Мамба Бакажіка Жонатхан 202-ФБі
СушінецьВасиль Петрович 203-ФБ
Балюк Аліна Сергіївна 204-ФБ
Підгорецька Богдана Ігорівна 301-ФКс
Мороз Роман Богданович 302-ФК
Джалілова Юна Елханівна 303-ФК
10  Поліщак Вікторія Ігорівна 304-ФК
11 Добрянська Софія Тарасівна 305-ФК
12  Лімбаті Матшікалі Пату 306-ФБі
13  Геряк Марта-Анастасія Василівна 402-ФК
14  Чаплинець Анастасія Василівна 403-ФК
15  Стасюк Анна Віталіївна 404-ФКбс
16  Гирба Олексій Валерійович 405-ФКбс
17  Король Софія Василівна 406-ФКбс
18  Гось Христина Ігорівна 501-ФБм
19  Олексюк Олена Олександрівна 502-ФБм
20  Конський Степан Романович 503-ФБм
21  Томин Роман Іванович 504-ФБм
22  Цілуйко Дмитро-Василь Ігорович 601-ФБм
23  Нарожанська Наталія Володимирівна 602-ФБм
24 Боберська Ірина Степанівна 603-ФБм
25  Шарпар Софія Володимирівна 604-ФБм
26  Васильєва Ірина Ігорівна 605-ФБм
27  Марущак Владислав Віталійович 103-ОА
28  Гриб Ганна Ігорівна 205-ОА
29  Калінічева Олена Володимирівна 206-УП
30  Смага Олег Тарасович 207 ЕК
31  Шалата Юлія Романівна 301-УП
32  Варениця Марія Іванівна 301-ОА
33  Лопатинська Олена Юріївна 301-ЕК
34  Комар Наталія Василівна 401-УП
35  Опришко Христина Євгенівна 401-ОА
36  Тимергазіна Вероніка Віталіївна 401-ЕК
37  Руда Олеся Михайлівна 505-ОАм
38  Данилевич Христина Валеріївна 507-ЕКм
39  Альбіновська Юлія Євгенівна 506-УПм
40  Капелюх Тетяна Михайлівна 508-МБАм
41  Руденко Юрій Анатолійович 509-МФБм
42  Івануса Марія Іванівна 606-ОАм
43  Петришин Богдан Андрійович 607-УПм
44  Ревакович Павло Михайлович 608-ЕКм
45  Романовський Сергій Георгійович 609-МБАм
46  Вишневський Володимир Вікторович 610-МФБм

Опитування

Запитання для абітурієнтів: " Яка з перелічених спеціальностей Вас найбільше цікавить ? "

Фінанси і кредит - 42.6%
Облік і аудит - 23.6%
Економічна кібернетика - 16.7%
Управління персоналом - 17.1%

Календар подій

November 2017
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30