• 12304074_1271279002897551_6047473820448846460_o.jpg
  • 13502983_1693700240893864_7298295629547279975_o2.jpg
  • Assoc_ 193.JPG
  • divchata.jpg
  • lidvnzubs.jpg
  • _MG_00872.jpg
  • _MG_01522.jpg
  • _MG_0169.jpg

Кращі студенти

Номінація «Універсальний студент-2015» :

 Юлія Бенед - 401-ОА 

                                                                 Анастасія Авраменко - 301-ФКс

 

Номінація «Навчальна робота»

Галина Ільницька                      501-УПм
Юлія Глюзицька                        501-БСм
Тарас Путьківський                   403-ФК
Діана Коваль                             502-Фм
Діана Сокирка                           103-ФК

Номінація «Професійна підготовка»

Андрій Запісоцький                          201-ЕК
Роман Шапайко                               204-ФК

Номінація «Науково-дослідна робота» 

Софія Ковтко                            201-УП
Анастасія Сорока                      401-ЕК

Номінація «Громадська робота»

Анна-Марія Брода                    301-ЕК
Анна Стасюк                           204-ФК
Анастасія Чаплинець                305-ФКбс

Номінація «Культурно-масова робота»  

Роман Кулієвич                      204-ФК
Христина Слаба                     401-УП
Микола Галай                        401-ЕК
Олеся Руда                            301-ОА
Василь Сорока                       402-ФК

Анастасія Любєзна                 501-ЕКм

Номінація «Кращий спортсмен»

Роман Гринько                            301-УП
Андрій Борисов                          203-ФК
Олексій Кухарчук                       401-УП
Іванна Підопригора                     401-ОА
Олена Олексюк                          306-ФКБС
Роман Кійко                               101-ОА

              

«Кращий студент УБС  - 2015»

- І місце у номінації «Кращий у навчанні» - Юлія Бенед

- І місце у номінації «Кращий у культурно-масовій роботі» -  Анастасія Любезна

 - ІІ місце  у номінації «Кращий у спортивно-масовій роботі» - Дана Романів

- ІІ місце у номінації «Кращий у науці» - Анастасія Сорока

- ІІ місце у номінації «Кращий у громадській діяльності» - Дмитро Цілуйко

                                            - ІІ місце у номінації «Кращий у професійній підготовці» - Людмила Комарницька

 

Привітання

П'ятниця, 16 листопада 2018
Вітаємо всіх з Днем студента

П'ятниця, 16 листопада 2018
"Найкращий студент року "

Середа, 07 листопада 2018
Подяка голови ЛОДА