• 12304074_1271279002897551_6047473820448846460_o.jpg
  • 13502983_1693700240893864_7298295629547279975_o2.jpg
  • Assoc_ 193.JPG
  • divchata.jpg
  • lidvnzubs.jpg
  • _MG_00872.jpg
  • _MG_01522.jpg
  • _MG_0169.jpg

Творчі студії

Народний колектив «Вокальна формація «АВЕРС»

         З початком нового 2011-2012 навчального року створено дівочий колектив «Вокальна формація «АВЕРС», керівником та ідейним наставником якого стала Мар’яна Ометюх, котра до того часу встигла досягнути високих результатів та здобутків працюючи педагогом-репетитором з вокалу зразкового театру пісні «Горличка» (м. Львів). Керівник та засновник «Аверсу»   постійно веде пошук нових креативних та сучасних підходів до підбору і вдосконалення репертуару, виконання музичних номерів, намагається прищепити молоді любов та пошану до українського мистецтва, зарубіжної класики, навчального закладу та його традицій. Учасниці цього колективу є окрасою і гордістю Культурно-мистецького Центру та навчального закладу загалом.     

        До репертуару «Аверсу» входять як народні пісні, так і сучасні естрадні композиції українською та іноземними мовами.Проте основною ідеєю ансамблю залишається популяризація української пісні, а улюбленою «родзинкою» колективу є народні обрядові пісні. Щороку колектив приймає участь у всіх культурно-масових заходах інституту та Університету, а також у міських, обласних та всеукраїнських фестивалях і конкурсах.Дівчата 5 разів ставали дипломантами Всеукраїнського Різдвяного фестивалю «Велика Коляда» (м.Львів, 2011-2015рр.).

            У жовтні 2011 року здобули перемогу та звання лауреатів І премії ІІІ Всеукраїнського пісенного фестивалю студентської та юнацької творчості «Віртуоз» (м.Одеса). Солістка «Аверсу» Ольга Ліщишин на цьому ж фестивалі стала лауреатом ІІІ премії, а через рік, у вересні 2012, отримала звання лауреата ІІ премії на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Іван Попович збирає таланти» (м.Ужгород)

У грудні 2012 року Федерація професійних спілок України за досягнення у відродженні та примноженні надбань національної культури присвоїла "Аверсу" звання "Народний аматорський колектив України".

 

Вокальний колектив «Ва-Банк»   

       Вокальний колектив «Ва-банк» розпочав свою творчу діяльність на початку 2011-2012 навчального року та зібрав у своєму складі найяскравіші чоловічі голоси інституту. Керівником став випускник ЛІБСу  2011 року та, на той час, уже працівник Культурно-мистецького Центру Володимир Чижович. Особливістю кожного виступу колективу став акапельний вокал без використання інструментального супроводу.

 

     Вже на своєму першому пісенному фестивалі «Голос молодого серця»,    (м. Львів, 2012 рік), що проводився Студентською Радою Львова,  хлопці впевнено здобули перемогу та звання володарів Гран Прі. Згодом, на фестивалі-конкурсі української пісні «Срібна Лілея» у м. Харкові, «Ва-Банк» став лауреатом І премії (2013р.) та володарем Гран Прі (2014р.). Найвищим досягненням колективу стала перемога та звання володарів Кубка Президента Леоніда Кучми на Міжнародному пісенному фестивалі-конкурсі «Доля-2013» в м. Києві. Серед учасників фестивалю були представники не тільки України, а й Білорусі, Росії, Ізраїлю та Болгарії. Ця перемога стала поштовхом до визнання колективу не тільки в нашій державі, а далеко за її межами.   

 

      Хлопців стали активно запрошувати на міські, обласні, всеукраїнські та міжнародні культурно-мистецькі заходи, у яких вони радо беруть участь та представляють наш Університет.  Найбільше колектив гордиться щорічною участю у церемонії нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна» (м. Київ, 2012-2014)

 

 Хореографічний колектив «Екстрем»

             Ще однією можливістю для особистого розвитку студентів є хореографічний колектив «Екстрем» під керівництвом Наталії Черниш, який працює у таких напрямах хореографії, як фолк (народний), модерн, класика, джаз, хіп-хоп. Створивши та керуючи однією з найуспішніших шкіл сучасного танцю у м.Львові «Фієста», Наталія Черниш професійно передає свої знання і вміння студентам інституту. Різноплановість танцювальних постановок забезпечує мобільність колективу, тому виступи «Екстрему» завжди відповідають тематиці заходів. Колектив приймає активну  участь, окрім заходів інституту та Університету, у міських та всеукраїнських фестивалях, танцювальних флеш-мобах, працює із зірками естради.  

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      На даному етапі розвитку найвищим досягненням наших танцюристів є звання лауреатів ІІ премії ІІ Всеукраїнського молодіжного фестивалю хореографії «Інший вимір», що відбувся у м. Луцьку в квітні 2011 року. Варто зазначити, що «Екстрем» активно гастролює не тільки Україною, але й Грузією та Туреччиною, налагодивши з партнерами тісні творчі зв’язки.

 

                                                                      Вокально-інструментальний колектив

     Зі вступом до навчального закладу талановитої молоді,  розширенням матеріально-технічної бази та появою нових музичних інструментів у 2011 р. з’явився вокально-інструментальний гурт. До складу гурту входять студенти, що мають навики гри на різних музичних інструментах. Колектив працює паралельно в двох музичних напрямках: народному та рок-стилі. Надихає роботу колективу його керівник Володимир Чижович. Поява хлопців на сцені з відомими композиціями рок-гуртів щоразу стає приємною несподіванкою для глядачів та додає позитивних емоцій кожному заходу.

 

Студентський театр естрадних мініатюр (СТЕМ)

       З приходом у 2010 році на посаду керівника гуртка Юлії Космачової в інституті активно почав розвиватися студентський театр естрадних мініатюр (СТЕМ). Студенти інституту отримали можливість розвивати, а згодом реалізовувати свої акторські здібності. Учасники СТЕМ практикують ораторське мистецтво, читають вірші та прозу, займаються театральними постановками, виступають ведучими концертів Молодіжного Центру і традиційних культурно-масових і благодійних заходів Університету. У здобутки гуртка увійшли  авторські постановки Франківських, Шевченківських, Нарбутівських і Сковородинівських читань; святкування 70-ї річниці заснування нашого навчального закладу; театральні мініатюри культурно-мистецьких заходів інституту.