У ньому читайте:

ü результати конкурсу на кращу пару «УБС»

ü кадрові зміни в УБС

ü про іменних стипендіатів в УБС, а також про запровадження нових  стипендій

ü фоторепортаж з останнього «Аукціону надій»

ü нові рішення про поширення фінграмотності в Україні

ü останні тенденції у світі освіти

ü інтерв’ю з Миколою Дмитренко з нагоди 45-річчя Черкаського інституту: спогади, думки, плани.

ü топ-10 досягнень Черкаського інститут та цікаві факти з його історії.

ü добірка найбільших скандалів у світі, пов’язаних з крадіжками золота: «Золотий запас: якщо красти, то тоннами»

ü ефект FOMO: психологи про сучасні страхи

ü «Майбутнє вже почалося» - інформація про перелік новинок у сфері інформаційних технологій, які протягом п’яти років можуть суттєво вплинути на наше життя, а можливо, навіть зробити справжню революцію.

ü «УБС має талант» знайомить з Тарасем Мацигін, другокурсником, в доробку якого уже два професійні відео кліпи.

ü фоторепортаж з благодійного «Рандеву-Швидкі побачення»

ü  «Чи потрібен диплом мільйонерам?». Цікаво, що понад 90% мільйонерів і мільярдерів не мають вищої освіти, а частина з них – навіть середньої.

ü а також постійні рубрики: «Історії, що надихають», «Культдайджест», «Сайти, які варто відвідати», і багато красивих фото з життя рідного вишу.

Кілька цікавих уривків з журналу:

• Ø Кількість шкіл, у яких викладають курс «Фінансова грамотність», зросла з 13 до 83
  • Ø Віктор Янукович назвав помилкою створення Міністерства освіти, молоді та спорту
  • Ø Українським студентам до березневих свят підвищать стипендії.
  • Ø «Он-лайн-освіта має грандіозний потенціал впливу на життя людей та зміни у світі. Це найбільш при­голомшлива революція, яка відбувається сьогодні на планеті».
  • Ø Ветерани ЧІБС з усмішкою згадують, що життя навчального закладу починалось у напіваварійному приміщенні колишньої залізничної школи №12. Аудиторії опалювалися пічками. Перший дзвінок замінила звичайна склянка із ключем усередині.
  • Ø Журналісти переконують, що за часів адміністра­ції Білла Клінтона на замовлення керівників Федеральної резервної системи (ФРС) США (де тримають свої золоті запаси багато країн світу і Міжнародний валютний фонд) було виготовлено приблизно півтора міль­йона вольфрамових плиток (по 400 унцій кожна). Зверху вони були вкриті тонким шаром золота. Оскільки вольфрам на вагу майже ідентичний золоту, виявити підробку можна було, лише розпилявши зливок.
  • Ø За прогнозами компанії, комп’ютери майбутнього зможуть імітувати людські органи чуття, відтак бачитимуть, слухатимуть, відчуватимуть, сприйматимуть запахи і навіть смаки.

Сучасна система освіти застаріла. Вона вириває з життя 15-20 років і вирощує не пристосованих до життя людей.