Запрошуємо всіх, хто бажає познайомитися з цікавими людьми, набратись унікальних знань на мастер-класах та чудово відпочити на НІЧ В БАНКІВСЬКОМУ!

Один з найдосвідченіших вишів Львова допоможе Вам розкритися через власну відкритість 29 лютого – 01 березня 2020 року (21.00-02.00 год.), м.Львів, просп.В.Чорновола, 61.

Пізнавальні заходи:

Алхімія банківництва – так, про гроші Ви ще не спілкувались! Чудова можливість у таємничій атмосфері з квалікованим тренером навчитись заробляти та фінансово мислити.

Кімната «Відкрита книга» - неймовірна локація з неймовірними людьми. Актуальні соціальні теми і 10 хвилин для питань, які Вас зацікавлять. Історії відомих людей, особистостей, які пройшовши через виклики життя поділяться з Вами своєї історією і Ви маєте можливість задати будь-яке запитання.
Відкривайте світ через неймовірні історії!

Нічні чування з студентським капеланом о. Богданом Куликом.
Великий піст — це для кожного християнина час духовної боротьби, у якій беруть участь і душа, й тіло. Душа бере участь через ревну молитву й розважання, через чування над змислами, практику чеснот і добрих діл.
Про релігійну тематику та інші виклики сьогодення можна поговорити на даній локації!

Авторські зустрічі «Історія однієї книги» – в інтернеті сьогодні можна знайти абсолютно все і дуже швидко. Але, з книгою його не зрівняти. Коли ти її розгортаєш, відчуваєш запах - це і є справжнє вікно у простір і час, яке повинно бути у кожного. Дана локація відкриття авторів книг про історію написання твору, публікацію та сучасні українські книги.

Розважальні заходи:

Майстер клас з сальси – крокуй у весну в ритмі латиноамериканських танців. Танець для тих, хто полюбляє вечірки, пристрасть та запальні ритми. Це не просто танець, а своєрідна мова тіла, що дозволяє спілкуватися без кордонів. У сальсі гармонійно поєднюється кубінський фольклор з африканськими та бальними танцями. Цей танець дуже простий для вивчення, і вже цієї ночі Ви зможете оволодіти базовими кроками.

Локація «Нічний кінозал».
Затишна атмосфера та світові шедеври кіно чекають Вас на даній локації. Опісля перегляду кожного фільму цікаві та жваві дискусії щодо переглянутого спільно з психологом Марією Лемішко.

Локація «Популярне-караоке» – хочеш досягти мети? Співай! Співати люблять чимало людей, а напередодні весни душа співає у кожного! Караоке є унікальною можливістю реалізувати свій талант та амбіції, а також зняти стрес після трудових буднів.

Локація «ЗАБА́ВА, ЗА́БАВКА, ГРИ́ЩЕ, ГУ́ЛЯ́НКА ,І́ГРИЩЕ»
Вам відомі усі ці слова?
Тоді ця локація для Вас. Ігри - це прекрасний спосіб згуртуватись і разом провести час «Джанга», «Уно», «Мафія», «Хто я» та багато інших. Окрім настільних ігор у вашому розпорядженні величезна кількість книг та журналів у букросинговій шафі, а також кава та чай до смаку!

Кімната «Весна іде, красу несе».
В ніч на весну у Вас є можливість у кваліфікованих фей отримати фахові поради про догляд за собою та проекспериментувати!

Локація «Удар» - втомились від буднів, пропонуємо розважитись а також зняти стрес на музичних інструментах.

«Мапа щастя» - Працюймо над собою! Хай удасться нам всім навчитись відчувати щастя! Щастя повинно бути частиною нас самих, а бути щасливим ― нормальним станом кожного. Багато людей схильні програмувати себе, пропонуємо Вам зобразити та сформувати свою мапу щастя і отримати консультацію фахівця про акценти на які сконцентрувати свою увагу.

Родзинка ночі - о 00:00 год. - зустріч 80 ВЕСНИ у подвір’ї закладу!
Багаття, музика, святкова атмосфера – тепле, смачне какао, зварене разом, а також свіжо приготовлене маршмеллоу.

Як підсумок для усіх цікава, розважальна, психологічна гра «Королівство»!
На практиці побачите, наскільки успішні ваші звички та поведінка при досягненні цілей в суспільстві, дізнаєтесь, ким вас бачать оточуючі і наскільки ця думка співпадає із власною, розкриєте свої лідерські якості — як не тільки стати першим, а й утримати цей статус, отримаєте якісний зворотній зв’язок про свої стратегії і поведінку від групи та тренерів, проаналізуєте, в чому є ваші сильні сторони, що допомагає в досягненні цілей, реалізуєте свої бажання в тому, яку роль ви прагнете займати у житті.

НЕ ПРОГРАВ ШАНС ЗУСТРІТИ 80 ВЕСНУ Львівський інститут Університету банківської справи З НАМИ!

• Реєстрація:

84855766 1262453493964980 7103547995420884992 o